Wedstrijdschema

Hier vind je alle wedstrijden van ZBVH teams voor de komende weken. Ook alle afgelastingen worden hier vermeld

week 44 (ma 29.10 t/m za 03.11) klik hier
week 45 (ma 05.11 t/m za 10.11) klik hier
week 46 (ma 12.11 t/m za 17.11) klik hier
week 47 (ma 19.11 t/m za 24.11) klik hier

Raadpleeg de schema's regelmatig! Door diverse oorzaken kunnen er wijzigingen in het programma ontstaan. Zie ook NOS Teletekst pagina 603 voor afgelastingen. ZBVH 1 valt onder WEST 2 categorie A. Alle andere teams zitten in WEST 2 categorie B.

Welkom bij ZBVH

Welkom op de website van ZBVH. Een vereniging waar amateurvoetbal op recreatief, en competitief niveau beoefend kan worden, zowel lokaal als regionaal. Wij gaan voor het hoogst haalbare, waarbij ieders niveau en ambitie wordt gerespecteerd en sportieve prestaties, passie en plezier uitstekend samengaan.

 

Hoofd- en Stersponsoren

Nieuwsberichten

ZBVH hervat training op eigen complex

Terwijl nagenoeg iedereen deze zomer aan het genieten was van de zonnige dagen en

er niet werd gevoetbald op de velden van Z.B.V.H., is er (zoals jullie in de krant wellicht gezien hebben) een kleine groep vrijwilligers elke avond hard bezig geweest om de geelbruine velden weer mooi groen te maken.

Na eerder uitgeweken te zijn naar het kunstgras van S.S.S., heeft het eerste elftal van Z.B.V.H. hierdoor afgelopen donderdagavond de eerste training op eigen veld kunnen afwerken. Dit had niet mogelijk geweest zonder onze vrijwilligers!

Hieruit blijkt eens te meer hoe belangrijk onze vrijwilligers zijn voor deze mooie vereniging.
Dit moment willen wij als selectie van Z.B.V.H. daarom aangrijpen om onze dank uit te spreken naar deze vrijwilligers!

Bedankt voor alle tijd en energie die er door jullie ingestoken is om ons als selectie zo vroeg mogelijk te kunnen laten starten met de trainingen.
Bedankt voor alle uren die jullie van huis zijn geweest om ons in staat te stellen ons goed te kunnen voorbereiden op het nieuwe seizoen!
Bedankt voor jullie liefde voor de club! En dat wij van geluk mogen spreken met mensen zoals jullie!

Namens de selectie van Z.B.V.H.,

“Bedankt!”

Contact

Ridder van Dorplaan 7
Zuid-Beijerland
 
Postadres
Postbus 7432
3284 ZG Zuid-Beijerland
 
T +31 186 66 13 55
T + 31 186 66 92 73
E Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
I www.zbvh.nl